شرکت مشاورین طب ابن سینا مهام (AMC) نماینده کمپانی ایسکادور از کشور سوئیس فعالیت خود را از سال 1395 در ایران آغاز کرده و با هدف کمک به بیماران سرطانی در فرآیند درمان، قدم در این راه گذاشته است .

این شرکت اولین شرکت وارد کننده ی داروی گیاهی درمان سرطان به صورت تزریقی است و با هدف بهبود عملکرد بیماران سرطانی تلاش می کند.

این شرکت با تجارب به دست آمده از بسیاری ازکشورهای اروپایی و آسیایی از قبیل سوئیس، آلمان، صربستان، انگلیس،کره جنوبی، هند و ... آغاز به ثبت و عرضه محصولات ایسکادور در ایران نموده است. لذا امیدوار است با الطاف خداوند منان و همچنین با پشتیبانی تیم علمی شرکت و فراهم آوردن درمان حمایتی و افزایش کیفیت زندگی و طول عمر بیماران، بتواند قدمی کوچک در راه کمک به بیماران سرطانی کشور بردارد تا امید را دوباره به دل بیماران باز گرداند.

پس از چند سال برای تحقق آرمان خود که آن پیشبرد سلامتی و بهزیستی جامعه، رشد و شکوفایی امر مهم تولید و رسیدن به خودکفایی بود اقدام به کوششهای شبانه روزی برای تولید این محصول منحصر به فرد در ایران توسط متخصصان داخلی نمود. اکنون با کمال افتخار و سربلندی این تلاشها به ثمر رسیده و اقدامات لازم برای تولید این دارو در کشور انجام شده است و به زودی این خودکفایی همانطور که باعث خوشنودی و مباهات ما گردیده، انگیزه ای قوی برای پیشبرد هر چه بیشتر قطع وابستگی به دیگران و تولید محصولات مورد نیاز مردم گرامی و مجموعه ی بهداشت و درمان، در کشور عزیز خودمان را بیش از پیش استوار خواهد کرد. امیدواریم تا در این راه پر فراز و نشیب همچون گذشته رو به پیشرفت باشیم وگامی برای اعتلای پرچم کشور عزیزمان برداریم.